Прикажи Мапа
Слики ·  Листа

SAMSUNG GALAXY S4---SO SENZOR NA DVIZENJE--13M.PIXELS KAMERA

70€  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:35 во Мобилни телефони

SAMSUNG GALAXY S4---SO SENZOR NA DVIZENJE--13M.PIXELS KAMERA SAMSUNG GALAXY S5- 16GB VNATRESNA MEMORIJA SENZOR NA DVIZENJE- 2GB RAM 13 MEGA PIXELS KAMERA EDNA KARTICKA NA SITE OPERATORI...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Продажба на викендица

По договор  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:35 во Викендици

Продавам викендица од 78 м2 со плац од 2.650 м2 во Морани. Контакт телефон 075 250 943.

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

PVC прозори и врати

По договор  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:35 во Столарија

Изработуваме секаков вид на ПВЦ прозори и врати, ролетни,комарници, окапници и венецијанери. Досегашниот...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Tower speaker 3x 6.5" (Set) 500w na 12,24,36,48,72 rati

12900Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:35 во Аудио опрема и додатоци

Tower speaker 3x 6.5" (Set) 500w na 12,24,36,48,72 rati

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

СТАН ВО КОЗЛЕ

61000€  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:35 во Станови

ШИФРА -19969 СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ ОД 55 М2 НА 3 КАТ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ...... ТЕЛ. 075/496-650 , 078/330-515 , 071/377-770...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

МОТОКУЛТИВАТОР-MOTOFREZA ,,GREEN GARDEN-75

580€  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:35 во Земјоделски и шумски возила

-МОТОКУЛТИВАТОРОТ Е СО 4- ТАКТЕН МОТОР И РАБОТИ НА ЧИСТ БЕЗОЛОВЕН БЕНЗИН -МОЌНОСТ НА МОТОРОТ 7 КОЊСКИ СИЛИ....

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

IZDAVAM LUKSUZEN APARTMAN VO BEROVO

По договор  Берово
Објавено на 28.11.2015 07:35 во Апартмани/Македонија

Izdavam luksuzen apartman vo Berovo vednas do Hotel Manastir.Kompletno opremen so kujna bajna i 2 spalni sobi kako i dnevna soba,dve terasi i golem dvor so furna i skara za kompletno...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

namaleno Nov casovnik

400Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:34 во ДРУГО

Nov nenosen preubav zenski racen casovnik, vo srebrena boja so cirkoni...so baterija. Na popust % . Artikli na : http://mojagarderoba.mk/majamajda-499 .

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Се продава 3-собен во Карпош 1

57000€  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:34 во Станови

Во близина на факултетите во Карпош 1,се продава 53м2 станбена + две доградени тераси од 10м2 и 16м2 +...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти


МОЛЕРО-ФАРБАРСКИ УСЛУГИ

По договор  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:33 во Бои и лакови/Молерај/Кнауф/Лепила

МОЛЕРО - ФАРБАРСКИ УСЛУГИ... МОЛЕРИСУВАЊЕ : БЕЛО И ВО НАЈРАЗЛИЧНИ НИЈАНСИ... ФАРБАЊЕ СО МРСНА БОЈА : ВРАТИ ,...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Peugeot 307 hdi sw klima KARAVAN -02

3400€  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Автомобили

Цена: 3 400 ЕУР Година: 2002 Менувач: Рачен Километража: 190 000 - 199 999 Гориво: Нафта Регистрација: Странска Боја:...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

VW PASSAT 6 2.0TDI 140KS DSG MENUVAC-08 VIP AUTO

10500€  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Автомобили

Година: 2008 Менувач: Рачен Километража: 100 000 - 109 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Сива...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Clarion CZ-202E Za vistinskite ljubiteli na dobar zvuk!

4990Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Авто(делови и опрема)

Clarion CZ-202E Odlicen izbor za site ljubiteli na dobar zvuk Vox-centar 02 3070890

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Prodavam Traktor i Cisterna za voda

По договор  Куманово
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Земјоделски и шумски возила

Masinite se sredeni za svoja dusa

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Bandazi 16

200€  Штип
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Авто(делови и опрема)

Prodavam aluminski bandazi 16'' rastojanie na strafovi 4x100 so piksni ili menuvam za aluminski bandazi 15'' so 5 strafa za ford galaxy Informacii moze i na 071/314-709 i na 078/314-709

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

KODA STEREO ZVUCNICI KARBONATNI MEMBRANI 12,72RATI

9900Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Аудио опрема и додатоци

KODA STEREO ZVUCNICI KARBONATNI MEMBRANI 12,72RATI

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

KINGSTON MICRO SD CARD------4 GB

400Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Делови и додатоци за Мобилни телефони

KINGSTON MICRO SD CARD OD 4GB. VRSIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU BRZA POSTA. PLAKANJE PO DOBIVANJE NA ROBATA.

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

112850€  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Станови

Во нова зграда,во Козле во близина на градинката кај Канела,се продава 4-собен стан,на 1/2кат,со две...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Преведувам од турски на македонски и обратно

350Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Преведувачи

Преведувам од турски на македонски јазик и обратно. Цената за 1 страница од А4 формат е 350 ден. Контакт тел: 070 /...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Преведувам од англиски на македонски и обратно

200Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Преведувачи

Изработувам квалитетен превод од англиски на македонски јазик и обратно, на стручна литература од сите...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Професионален фотошоп на вашите фотографии

50Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Фотографија

Професионален фотошоп на фотографии од вашата свадба, веридба, крштевка, моминска/ергенска вечер, роденден,...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Состави по македонски јазик

250Ден.  Скопје
Објавено на 28.11.2015 07:30 во Литература

Професор по македонски јазик пишува состави за писмена работа и есеи на каква било тема. Цена: 250 ден. од...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

REDUCIR SPOJKA

По договор  Велес
Објавено на 28.11.2015 07:29 во Камиони

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16. MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Prodavam zaden bandaz od motor so zapcenik, disk i osovina

2500Ден.  Штип
Објавено на 28.11.2015 07:29 во Моторцикли(делови и опрема)

Prodavam zaden bandaz od motor so zapcenik, disk i osovina Informacii moze i na 071/314-709 i na 078/314-709

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

CD pleer TECHNIKS SL-PG4 so dalecinsko

2000Ден.  Штип
Објавено на 28.11.2015 07:29 во ДВД уреди/Плеери

Prodavam CD pleer TECHNIKS SL-PG 4 so dalecinsko znaci cd-to nema izvrteno 10 cdinja glanc e.....

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Продавам појачало за кола PIONEER 76OW и вуфер JBL 1100W

200€  Штип
Објавено на 28.11.2015 07:29 во Авто(делови и опрема)

Продавам појачало за кола PIONEER GM-5300T 76OW и вуфер JBL 1100W со комплет кабли старо 2 години но многу малку...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

 
naviflix MobiCat Telefoni banner 300x250