Прикажи Мапа
Слики ·  Листа

SE PRODAVA VIKENDICA VO ORESANI

35000€  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:42 во Викендици

Vikendicata se naogja vo s. Oresani, ima vodovod, kanalizacija i asfalten pat, legalizirana i so site potrebni dokumenti. Nivata e 2100m2, kukjata so garaza e 100m2 i dzidana stala. Ima i...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE

По договор  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:37 во Домашни Машини/Материјали и Алати

Se prodava masina za sienje bagat-visnja malku koristena za domasni potrebi.tEL ZA KONTAKT 078-630-064

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

МУЛТИ ДЕТЕКТОР ЗА ПРИСЛУШКУВАЧИ, БУБИЦИ, КАМЕРИ

2700Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:32 во Видео надзор и аларми

Едноставно брзо и лесно ке откриете дали во вашиот дом, канцеларија, автомобил, близина има прислушен уред...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

МОДЕРНИ, КОРИСНИ, ТРАЈНИ ПОДАРОЦИ

1150Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:32 во Друго

Корисни, практични, потребни и вредни поклони за вашите најмили.КАМЕРА-ПЕНКАЛО=1.150ден,...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

АТРАКТИВНИ ПОКЛОНИ-МИНИ КАМЕРИ

1150Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:32 во Видео камери(дигитални и аналогни)

Обично ПЕНКАЛО=1.150ден, полно софистицирана електроника за сликање и снимање со висока резолуција и...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

АПАРАТЧИЊА ЗА ПРИСЛУШУВАЊЕ, ТАЈНО СНИМАЊЕ, СЛЕДЕЊЕ, ЛОЦИРАЊЕ

250Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:31 во Делови и додатоци за Мобилни телефони

АПАРАТЧИЊА за прислушување на фрекфенција на радио, мобилен или компјутер=250ден.,БУБИЦИ за прислушување на...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

ХОРНА-ДРЖАЧ ЗА АЈФОН 4 И 4S

250Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:31 во Делови и додатоци за Мобилни телефони

Силиконски држач обликуван во хорна што неколку пати го зголемува звукот на телефонот, има одличен дизајн,...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

УВ ЛЕД ПЕНКАЛО

350Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:31 во ДРУГО

Квалитетно сребрено пенкало кое невидливо пишува со магично сино мастило на...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА :) :) :)

200Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:28 во Изработка на Украси/Сложувалки

Изработуваме персонализирани подароци од Ваши фотографии!!! Вашите фотографии ги печатиме на...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Вашите фотографии на украсен камен

600Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:28 во Изработка на Украси/Сложувалки

ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА :) :) :) Подарете прекрасен подарок на Вашите пријатели, роднини или за Вас, подарок кој...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Сложувалки (puzzles) од Ваши фотографии

250Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:28 во Изработка на Украси/Сложувалки

ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА :) :) :) Најубавите сложувалки (puzzle) ги изработуваме ние во Дик-Арт Фото Подароци! Како...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Изработка на подароци од Ваши фотографии

200Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 17:28 во Изработка на Украси/Сложувалки

Изработуваме персонализирани подароци од Ваши фотографии!!! Вашите фотографии ги печатиме на...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Casovnici od najpoznatite marki povolni ceni i garancija!!!

По договор  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:05 во Машки часовници

SITE CASOVNICI STO GI DAVAME SE NOVI SO EDNA GODINA GARANCIJA I SO NAJPOVOLNI CENI. CASOVNICITE SE SO AUTOMATSKO SAMONAVIVANJE ,,AUTOMATIK MEHANIZAM,, OD NAJPOZNATITE MARKI NA SVETOT ZA PODETALNI...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Niva vo s.Rzanicino pod rezervoarot za voda

6€  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:05 во Плацови/Ниви

Niva vo s.Rzanicino,2000m2 + 2000 m2 ogradena komplet so zica i betonski stubovi,objekt 32m2 izgraden do ploca so dve prostorii,bunar so 12 betonski prsteni i postojano 4 prsteni pod voda,vtor plac...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Casovnici od najpoznatite marki povolni ceni i garancija!!!

По договор  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:05 во Машки часовници

SITE CASOVNICI STO GI DAVAME SE NOVI SO EDNA GODINA GARANCIJA I SO NAJPOVOLNI CENI. CASOVNICITE SE SO AUTOMATSKO SAMONAVIVANJE ,,AUTOMATIK MEHANIZAM,, OD NAJPOZNATITE MARKI NA SVETOT ZA PODETALNI...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Casovnici od najpoznatite marki povolni ceni i garancija!!!

По договор  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:05 во Машки часовници

SITE CASOVNICI STO GI DAVAME SE NOVI SO EDNA GODINA GARANCIJA I SO NAJPOVOLNI CENI. CASOVNICITE SE SO AUTOMATSKO SAMONAVIVANJE ,,AUTOMATIK MEHANIZAM,, OD NAJPOZNATITE MARKI NA SVETOT ZA PODETALNI...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Casovnici od najpoznatite marki povolni ceni i garancija!!!

По договор  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:05 во Машки часовници

SITE CASOVNICI STO GI DAVAME SE NOVI SO EDNA GODINA GARANCIJA I SO NAJPOVOLNI CENI. CASOVNICITE SE SO AUTOMATSKO SAMONAVIVANJE ,,AUTOMATIK MEHANIZAM,, OD NAJPOZNATITE MARKI NA SVETOT ZA PODETALNI...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

Dvosoben stan vo Kozle so pogled na Vodno sproti benziskata

55000€  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:04 во Станови

Dvosoben stan vo Kozle sproti benziskata gradba 1993 od Granit na 3/3 - potkrovje 55m2 (cista povrsina 51m2) + 4 m2 stambena povrsina za podrumot koj e fakticki 12m2 ,juzna orientacija so pogled na...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

KOREKTOR ZA NAPON

50€  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:04 во Друго

Stabilizator za napon -- 1000VA - 50 evra ( 3100 denari)

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

INKET RIBON KASETI ZA EPSON,OLIMPIJA i FUDZICU

По договор  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:04 во Делови за Компјутери и додатоци

Prodavam novi INKET RIBON KASETI ZA EPSON,OLIMPIJA i FUDZICU Cena po dogovor

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

ZA VISTINSKI KOLEKCIONERI Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB

150€  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:04 во Комјутери (лаптоп)

Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i operativen sistem MS DOS 5.0 ispraven so adapter i slabi baterii(Ni-CAx4) 4.8 VDC za vistinski ljubiteli na stari i retki...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

prodavam komplet pilana

По договор  Охрид
Објавено на 05.5.2016 16:03 во Дрвна индустрија/машини/производство

prodavam profesionalna pilana brenta 110-ka.(gusena) vo odlicna sostojba malku koristena komplet so original vagon,cirkular,kratilica,ostrilica za sari(pili),reduktor so sajla za stavanje na...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

HDD SCSI ULTRA-- skazi disk

1000Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:03 во Делови за Компјутери и додатоци

SKAZI HDD Quantum Atlas SCSI ULTRA 160/lud/se 68 pin 18,2 gb cena 1000 denari Specifikacija Form Factor 3.5 inch Interfaces Ultra160/m, Ultra2, Ultra SCSI 68-pin Wide Ultra160/m, Ultra2, Ultra...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

delovi za HP 6000nc laptop

2000Ден.  Скопје
Објавено на 05.5.2016 16:03 во Комјутери (лаптоп)

Prodavam delovi za HP 6000nc(kocka) laptop,CPU 1,5GH Q428A000 SL6F9 RH80535 1500/1M Pentium 725 procesor,14.1 inches Monitor,Bluetooth, 802.11 a/g, maticna ploca neispravna,site plastiki,drzaci za...

Сподели  Додади во омилени  Опис   Контакти

 
naviflix MobiCat Telefoni banner 300x250